is alprazolam a class 2 drug alprazolam 0.5mg co lepsze xanax czy relanium

side effects extended use ambien ambien without prescription how to convince your doctor to give you ambien

valium 10 packungsgr¶Ÿen valium online order valium Cleveland

caribbean world soma bay iskustva soma 350 mg sf soma lofts for sale

soma kömür işletmeleri buy soma soma bikes germany

soma dos angulos de um tetraedro buy soma how much soma to sleep

get zolpidem Greensboro buy ambien online compare ambien and temazepam

tramadol cause liver damage tramadol 50mg skaffa tramadol

does tramadol show up in a 10 panel drug screen buy tramadol online without a prescription diarrhea from tramadol withdrawal

what time should you take ambien buy ambien online switch from lunesta to ambien

Vitalijus Kirvaitis

vitalijAdvokatas Vitalijus Kirvaitis  turi jau daugiau kaip 15 metų teisinio darbo patirtį. Jis yra dirbęs teisininku ar vadovavęs teisės padaliniams tokiose įmonėse kaip „KPMG Lietuva“, Omnitel, Philip Morris.

2004 metais Vitalijus Kirvaitis buvo pripažintas advokatu ir tapo Lietuvos Advokatūros nariu. Būdamas advokatu, jis ne vienerius metus teikė teisines paslaugas UAB „Omnitel“, vėliau dirbo vyriausiuoju patarėju teisės klausimais Baltijos šalims UAB „Philip Morris Baltic“ ir buvo atsakingas už teisės funkcijos valdymą Baltijos šalyse. Šiuo metu advokatas Vitalijus Kirvaitis yra advokatų profesinės bendrijos „4 LAW“ partneris.

Advokatas Vitalijus Kirvaitis 1997 m. baigė Vilniaus universiteto Teisės fakultetą, kuriame įgijo teisės magistro laipsnį, o 2011 metais baigė ISM vadovų magistratūros studijas ir papildomai įgijo verslo magistro laipsnį ISM Vadybos ir Ekonomikos Universitete.

Advokatas Vitalijus Kirvaitis specializuojasi teikdamas teisines paslaugas įmonėms, veikiančioms telekomunikacijų, reklamos, žiniasklaidos planavimo srityse. Jis laisvai kalba lietuviškai, angliškai ir rusiškai.

 

vitalijus.kirvaitis@4law.lt

Tel. +370 5 2360 533

Mob. tel. nr. +370 612 97 171